تبلیغات
یک کودک ایرانی - 10-آدم های عجیب وغریب
یک کودک ایرانی
سرفراز باشی میهن من...ای فدایت جان و تن من
 
تاریخ : سه شنبه 10 تیر 1393 | نویسنده : الیاس فدیشه ای
((به نام خدا))
بعضی انسان ها هستند که ویژگی های عجیبی دارند که غیر قابل درک هستند اما واقعیت دارند. بیایید به دنیای آدم های عجیب و غریب سری بزنیم.(هرگز کارهایی را که این افراد انجام میدهند تکرار نکنید.چون بسیار خطرناک است و حتما صدمه می بینید.)

 صبحانه،ناهار،شام:هواپیما
میشل لوتیتوی 62 ساله فرانسوی که شغلش مدت ها سرگرم کردن مردم است،برای خوردن چیز های غیر قابل خوردن مشهور است. برنامه هایی که او اجرا می کند برنامه هایی هستند که برای انسان های معمولی بسیار خطرناک است و معمولا شامل خوردن چیز های خطرناکی مثل دوچرخه و تلویزیون است. او حتی توانست یک هواپیما را در طول دو سال تکه تکه کند و بخورد.آقای میشل لوتیتوی  بر خلاف انسان های عادی مریض نمی شود.پزشکان معتقدند او دستگاه گوارش منحصر به فرد،با دیواره ضخیم و اسید معده بسیار قوی دارد.یک وقت هوس نکنید مثل میشل لوتیتوی خرت و پرت بخورید. چون بیشتر آن ها سمی اند.گوش های پر توان
در هندوستان مردی به نام مانجیت سینگ57 ساله می تواند با گوش هایش اجسام بسیار بزرگ مانند ماشین،اتوبوس،هواپیما و وزنه 85 کیلویی را روی زمین بکشد.او حتی توانست هواپیمایی به وزن 8 تن(8هزار کیلو گرم)را بکشد.گوش های او انعطاف پذیری خاصی دارند.

آدم مغناطیسی
این آدم های مغناطیسی دو دسته اند.1-اعضایی که فقط فلزات را جذب خود بکند.مثل آقای لئو تو لین در مالزی که می تواند اجسام فلزی تا63 کیلو را به خود جذب کند.2-اعضایی که علاوه بر فلزات اجسام دیگر مانند پلاستیک به خود جذب کند که مشهور ترین آن ها در کشور خودمان پسری به نام متین است که در تبریز زندگی می کند.


مجله همشهری بچه ها شماره 29آرشیو مطالب
آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب ارسال شده: عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

قالب وبلاگ