تبلیغات
یک کودک ایرانی - راهپیمایی 22 بهمن
یک کودک ایرانی
سرفراز باشی میهن من...ای فدایت جان و تن من
 
تاریخ : جمعه 25 بهمن 1392 | نویسنده : الیاس فدیشه ای


«به نام خدای دانا»

در روز 22 بهمن ما به راهپیمایی رفتیم. درآنجا صورت شهید احمدی روشن و شهید شهریاری را روی مقوا چاپ کرده بودند. من صورت شهید احمدی روشن را گرفتم. همچنین کلاه آفتابی ویژه 22 بهمن وپیشانی بند لبیک یا خامنه ای گرفتیم. مادرم من را به حاج آقای فلاح سپرد تا من باآقایان راهپیمایی کنم .در راه فکری به ذهنم رسید. پیشانی بند را به پیشانی  صورت شهید احمدی روشن بستم.حاج آقای فلاح هم در دستشان پوستر شهید رضایی نژاد را داشتند.شهید رضایی نژاد هم مثل شهید احمدی روشن دانشمند انرژی هسته ای بود.

بعد با حاج آقای فلاح شعار دادیم.شعار هایمان عبارت بودند از: انرژی هسته ای حق مسلم ماست ،مرگ بر آمریکاو...وسط راه خیلی شلوغ شده بود.ی

ک پرچم بزرگ ایران هم در دست مردم بود .ما در زیر پرچم رفتیم.چون زیر پرچم از بیرون پرچم خلوت تر بود.یکدفعه پسری رادیدیم.او پشت دوچرخه اش ننوشته بود مرگ بر آمریکا.اگر گفتید چی نوشته بود؟نوشته بود:ملگ بل آملیکا (تعجب نکنید.به جای مرگ بر آمریکا نوشته بود ملگ بل آملیکا.پس نخندید.او به زبان خودش نوشته بود:مرگ بر آمریکا)

دربرگشت دیدم یک صورت شهید شهریاری به برادر کوچکم علی  دادند. چون صاحب آن صورتک را لازم نداشته و به ما داده.آن روز خیلی خوش گذشت.هم برای من، هم برای برادرم و هم برای مادرم.


 این هم عکس های من بعد از راهپیمایی

آرشیو مطالب
آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب ارسال شده: عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

قالب وبلاگ